Fotostudio „B“ Křivoklát

Fotopráce – užitá a výtvarná fotografie


Naše více jak třicetiletá praxe v oboru užité fotografie vám zajistí kvalitní fotopráce ve všech oblastech obrazové tvorby a přinese jiné dimenze a dokonalé výsledky vašich projektů.


Profesionálně vybavené Fotostudio B umožňuje vyrobit produktovou fotografii pro katalogy či internetové prodejny, reklamní snímky a technickou fotografii se speciálním nasvícením pro široká uplatnění, portrétní a figurální studie pro portfolia, apod.

Dále můžeme pořídit snímky architektury – jak exteriérů, tak interiérů pro prospekty, pohledy nebo webovou prezentaci.

Fotografujeme školní skupiny, srazy a taneční. Další oblastí, kterou se zabýváme, je vlastní fotografická výtvarná tvorba.

Máme pro vás bohatý archiv záběrů na fotoobrazy, tapety, ilustrace tiskovin, obaly, knižní produkci, CD nebo DVD, který je neustále doplňován.

Dále pořídíme fotoreportáže z firemních či soukromých akcí, svateb či jiných rodinných oslav, které mohou být dodány buď v elektronické podobě pro prezentace na webu či na papíru. Vyrobíme i další produkty, jako jsou fotoknihy, fotobrožury atd. Pracujeme jak digitálně, tak klasicky na film, podle přání zákazníka, popřípadě specifikace zakázky.

Každý snímek je produkčně zkonzultován, protože se snažíme maximálně vyhovět přání zadavatele. Digitální úpravy na kalibrovaných monitorech, jako jsou barevné korekce, ořezové cesty, výměna virtuálního pozadí atd., jsou samozřejmostí.